تجهیزات و تکنولوژی تولید پروفیل های PERSIAN Pvc :

در شرکت پرشین پی وی سی ، با توجه به ارزیابی به عمل آمده با هدف تولید با بالاترین کیفیت ، تجهیزاتی مطابق با آخرین فن آوری روز دنیا انتخاب و به کار گرفته شده است.

تولید پروفیل های persian pvc شامل دو مرحله عمده می باشد :

 1- آماده سازی ، نگهداری و انتقال مواد:

در این بخش pvc و مواد افزودنی با نسبت های تعیین شده در دستگاه میکسر، تحت شرایط خاص مخلوط شده ، سپس به صورت تمام اتوماتیک به سیلوهای نگهداری انتقال می یابد . تجهیزات این بخش از فرآیند تولید عبارتند از:

  • تجهیزات توزین مواد اولیه
  • میکسر گرم و میکسر سرد کننده
  • سیلوهای نگهداری مواد اولیه
  • تجهیزات انتقال دهنده مواد

۲– فرآوری محصول و بسته بندی :

در این بخش مخلوط آماده شده پس از ۲۴ ساعت استراحت به صورت تمام اتوماتیک به خط تولید انتقال پیدا کرده و در آنجا تحت شرایط مهندسی شده برای پروفیل های persian pvc توسط اکسترودرهای پر قدرت و قالب های مخصوص ، مواد اولیه ذوب و شکل گیری پروفیل به انجام می رسد و سپس با عبور از مراحل کالیبراسیون و سردکنندگی، جهت درج مشخصات با دستگاه لیزر پرینتر، نصب لیبل و برش ، آماده و در نهایت بسته بندی شده و به صورت نهایی آماده عرضه می باشد.

تجهیزات تولید در این بخش عبارتند از :

خط تولید : دستگاه های اکسترودر و تجهیزات جلوخط شامل میز کالیبراسیون ، دستگاه کشش و دستگاه برش می باشد.

قالب های تولید : قالب (قالب گرم)، قالب کالیبراسیون و حوضچه های خنک کننده دستگاه لیزر پرینتر : جهت درج مشخصات پروفیل ها و تجهیزات بسته بندی

تجهیزات تولید به عنوان یکی از ارکان بسیار با اهمیت در بالا بردن کیفیت پروفیل های persian pvc بر اساس آخرین تکنولوژی روز اروپا انتخاب شده اند.